+ 420 728 734 258

DIY tvoření nebo-li česky udělej si sám, či slovensky urob si sám asi každý zná.

DIY projekt nebo-li z angličtiny Do It Yourself, česky udělej si sám, popřípadě urob si sám. Českou a slovenskou verzi zná asi každý, DIY je hodně populární na youtube. Sami s dětmi sledujeme, co se dá vytvořit. Urob si sám byl kdysi časopis, který odebíral můj děda a tvořil, od motorek, co nezatáčeli, přes soustruhy a brusky, a pily všemožné vynálezy, pro sousedy. Dokonce některé stroje máme stále v naší firmě ;).

Asi jsem po něm, tvořím rád. Jen prostě nedokáži ve sklepě vytvořit nic přesného, a proto nabízíme řezání, formátování a obrábění i pro různé nadšence, tatínky nebo maminky.

Tvořit CNC, pily a soustruhy jsem opustil, protože vytvořit v česku obráběcí stroje na úrovni je velmi těžké a dlouho to trvá, ale s dětmi tvoříme pořád, baví je to a třeba jednou v nich rozvnitu to, že půjdou k nám do firmy. A nastoupí třetí generace Voráčů ve firmě LIFE.

Vytvořili jsme si domeček nna nožkách na zahradě. Původní myšlenka byla použít velkou paletu a pár desek, co byly doma. Stavbu jsme dotáhli do konce, ale skončilo to i s oplechováním a svody okolo. Ano asi bylo levnější a rychlejší to koupit v Globusu, ale to bychom přišli o hodně zábavy,
Nyní pracujeme na projektu motokáry na pohon aku vrtačkou asi takto. Už jsme uspěšně zajeli do zahrady :D viz video.


Podporujeme a snažíme se pomoci s projekty nadšencům, studentům zkrátka všem. Nevyrobíme Vám díly zadarmo :(. Nechceme se srovnávat s produkty,  co se chrlí zboží ve velkém, ale snažíme se to nastavit tak, aby byla spolupráce typu WIN WIN. Nebo-li spokojený zákazník i my. A několikrát za rok se nám podaří vyrobit zajímavé projekty. Od domečků pro panenky, letecké simulátory, různé skříně apod. 

Máte nějaký projekt nebo jste našli zajímavý projekt, co si také chcete vyrobit, nebojte se nás oslovit. Pošlete nám poptávku.

Ono i když si sami renovujete kuchyň, tak do zakoupené kuchyňské desky udělat otvor na dřez není s hobby přímočarkou jednoduché. A i zde Vám dokážeme pomoci. Není našim cílem není posílat desky sem a tam s jedním otvorem. Ale na počkání po dohodě předem Vám bez problémů desku vyřežeme. Vy přijedete a za hodinku můžete odjet.

Mohlo by Vás zajímat: 

 

×
×
×

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!