+ 420 728 734 258

Opracování a formátování LVL desek

LVL překlad

Co je LVL deska

LVL desky jsou na první pohled překližky, při bližším prozkoumání zjistíte, že se přece jen liší. Běžná vodovzdorná překližka má vrstvy slepeny napříč. Tedy jedna vrstva je vodorovná, druhá nalepena svisle. Což zaručuje vysokou pevnost v obou směrech. Kdežto LVL deska má směr let pořád stejný. A to je zásadní rozdíl v čem se LVL oproti překližce liší.

Použití LVL desek a výhody oproti KVH

Stejný směr let umožňuje LVL deskám vyšší nosnost při menších rozměrech. Výborně je to vidět na příkladu překladu na francouzské okno. Když použijete běžný KVH hranol, tak při stejné nosnosti, bude mít LVL deska menší profil. Úspora je mezi 30 až 50 % síly. Do vaší stavby se vejde více izolace. Nebude na první pohled tak robustní a tak dále.

Obrábění a řezání LVL desek

Obrábíme a řežeme na CNC strojích LVL Desky. Z LVL desek dokážeme vyřezat překlady, podkladové pásy, rámy okna, dveře, terasová okna. Libovolných tvarů a rozměrů.

Na CNC řežeme většinou celé LVL desky. Rozměry LVL desek jsou zde. Pokud máte zájem o nějakou část, kontaktujte nás. Třeba budeme mít vhodný zbytek. Ale většinou nic nezbyde a deska se reformátuje celá.

Pro koho je CNC obrábění LVL desek určeno:

  • Pro montážní firmy, architekty, různé kutily
  • díky tomu, že si profily nachystáte např. v DXF, můžeme Vám je obvykle od 14 dní, týden než se k nám dostanou desky, a týden na výrobu u nás. Výsledkem je, že do 14 dní dostanete profily dle vašich představ.

Co nenabízíme:

  • nenabízíme pevnostní výpočty ani tesařské práce. Jsme pouze partner takový mezistupeň pro ty, kdo kteří vědí, co chtějí.

Rozměry LVL desek:

  • Desky se dělají v násobcích 39 mm, lze je libovolně lepit.
  • Rozměr desky je 12 000 mm x 1250 mm, síla 39, 78, atd…
LVL profil pod okno - rádius 8m

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!