+ 420 728 734 258

Zakázkové 3D modelování z fotek a skic

Nabízíme profesionální 3D modelování pomocí volných ploch nebo těles. Od nás dostane vždy pevnou cenu a termín. 

Pro koho je služba 3d modelování určena:

Služba 3D modelování na míru je určena pro zákazníky, kteří nemají potřebný software nebo znalosti. Pokud potřebujete připravit 3D model pro frézování, odlévání, 3D tisk nebo jen na veletrh. Nezáleží, zda se jedná o 3D model vázy, mýdla, letadla, stroje, stolu nebo nějakou formu. Proto jsem tu my. 3D model Vám vymodelujeme na přání. Často k výrobě stačí jen skica nebo obrázky. Pokud bude výrobkem díl na CNC frézování můžeme Vám díl přímo vyrobit. 

Výhody při modelování u nás :

- nemusíte platit poměrně drahé licence, učit se modelovací techniky
- 3D model dostanete včas a za dohodnutou cenu
- modeluje díly s ohledem na jejich výrobu. Příklad, pokud modelujeme díl na frézování vymyslíme ho tak, aby se dal vyfrézovat. 

Jak to funguje: 

Pošlete nám skicu nebo obrázek, my Vám připravíme cenovou nabídku a v případě, že to bude pro obě strany zajímavé, zahájíme spolupráci. 

Co Vám můžeme vymodelovat ve 3D

V dnešní době existují 2 techniky, jak lze 3D modely tvořit. První volbou jsou geometrické tvary neboli tělesa a druhou možností je 3D modelování volných tvarů

3D Modelování pomocí těles

Modelování 3D těles pomocí těles se používá v 90%. Například ve strojírenství, pomocí techniky spojování geometrických tvarů, kruh obdelník a jejich vysunování a spojování nebo ořezávání lze vytvořit téměř cokoliv, 3D modely strojů, budov, formy, lisovací přípravky, kytary apod. 

3D modelování model krytu zařízení

3D modelování volných tvarů.

Krásný příklad 3d modelování volných ploch je karoserie auta nebo letadla. Nebo například modelování zvířat. Vymodelovat ve 3D myš nebo medvěda je poměrně složité, s geometrickými tvary si nevystačíte. K modelování volných tvarů potřebujete umělecký talent.

3D modelování formy na mýdlo

Ceník 3D modelování

Ceny stanovujeme tak, aby to bylo zajímavé pro obě strany. Vyrobit 3D model trvá určitou dobu, proto je služba určena především pro ty co jej nějak využití. Například se vytvoří 3D model, z něj forma. A z formy následně, lisují díly. Nebo z modelu se vytvoří data pro laser nebo CNC frézu. 

Samozřejmě je možné vymodelovat ve 2D i vašeho mazlíčka. A my Vám pak z modelu můžeme udělat 3D sochu na zahradu. Ale pro každého to asi nebude. 

 

 

 

×
×
×

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!